Bestuur VVE 720

Verdiweg 61-181

Amersfoort

 

 

 

 

 

* Contact met het bestuur van de VVE : bestuur@vve720.nl

* Een storing melden van technische aard:

technisch.beheer@vve720.nl

 

 

Kijk ook eens op:

Stichting A28 Duurzaam

Stichting VVE Belang

* Gemeente Amersfoort

* Van A naar Beter (Rijkswaterstaat) 

* Vereniging Eigen Huis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VVE 720

Verdiweg

61-181

Amersfoort

 

 

Leden Bestuur

Voorzitter

Fred Polhout

Verdiweg 129

fred.polhout@vve720.nl

 

Penningmeester

Gerdy Seegers

Verdiweg 147

gerdy.seegers@vve720.nl

 

Leden

Ingrid Vlutters

Verdiweg 179

ingrid.vlutters@vve720.nl

 

John Mullers

Verdiweg 121

john.mullers@vve720.nl

 

Dorrety Brookhuis

Verdiweg 79

dorrety.brookhuis@vve720.nl